Witamy na forum gildii Hellish Legion


#1 2013-04-22 12:18:52

Canttouchme

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-17
Posty: 18
Punktów :   

DRUID Balance

Wrzuciłem tutaj link do bardzo dobrego poradnika dla Druida balance, z którego sam osobiście korzystałem i myślę że dla wielu z was również się ten poradnik przyda. Jest to link bo nie widzę sensu w kopiowaniu czyichś poradników i przypisywaniu ich sobie a pisać nowy poradnik który pochłonie dość dużo czasu jest zbędne.

http://theworldofwarcrafters.blogspot.c … z2RBa7h6QZ

..."Bierzcie i dzielcie się z tego wszyscy"... ;P

P.S. Proponuję oczywiście dodawać swoje osobiste spostrzeżenia odnośnie serwera co jak działa jakieś wskazówki screeny itp.

Offline

 

#2 2013-04-23 23:18:50

Szisza

Member

Zarejestrowany: 2013-04-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: DRUID Balance

niestety bala dudu na sunwell jest troszkę zbugowany
mianowicie gryphs Glyph of Starfire złe odnawia monfire  ponieważ nie każde uderzenie starfire odnawia monfire o 3s

co do bulidu to talenty w "gale winds" sa pod aoe niestety nie przydają nam sie na solo targecie (jedyne bosy na jakich ten talent ma znaczenie to anub/leydi/dw/lK) kto z niego nie korzysta ten niech lepiej tu talentów nie pakuje. Co do talentu "nature's Reach" 1 punkt wystarczy (drugi możemy dac tylko po to aby tankom ułatwić ale z ogarniętymi tankami starczy tylko 1-widziałem graczy co nie dają wcale ale przy 10K depsa jest wymagany 1 punkt)
Tez zauważyłem ważny błąd w bulidzie tego gracza mianowicie nie ma ani jednego punktu w "Owlkin frenzy" który jest wymagany ponieważ na każdym bosie jakieś dmg na nas pójdzie i wtedy nam sie ten talent odpali a to daje 10% więcej dmg  to idealny talent na (varkirie/BQ/festera )

link do bulidu z którego ja korzystam-http://wow-space.info/menu/kalkulator#d … |205003012

To takie moje spostrzeżenia.

Ostatnio edytowany przez Szisza (2013-04-23 23:38:54)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sid.pun.pl www.place.pun.pl www.am6.pun.pl www.kajagoogoo.pun.pl www.dw-demonywojny.pun.pl